2018m. vestuvinių suknelių tendencijos

galialahav_64

Renginio organizatorės Armina Staniulienė ir Simona Krasauskienė balandžio mėnesį lankėsi bene didžiausiame Europoje nuotakos stiliaus savaitėje “Barcelona Bridal Fashion Week”. Įdėmiai pasižvalgiusios po mados savaitėje pristatytas naujausias kolekcijas dalinamės 2018 metų tendencijomis, kurios vyraus nuotakų stiliuje ne tik pasaulyje bet ir Lietuvoje.

TOP15 PASTEBĖTŲ TENDENCIJŲ

Medžiagų įvairovė
Vestuvinėms suknelėms pasirenkamas ne tik šilkas ar kiti natūralūs audiniai, bet visa įvairovė: nėriniai, faktūrinės, standžios ir formą laikančios medžiagos, organza, tiulis ir t. t.

Siluetų įvairovė
Madingos išlieka klasikinio silueto ir korsetinės suknelės. Taip pat princesiškos pūstos ir netradicinių siluetų ar „crop top“ stiliaus suknelės.

Boho stilius
Šis stilius, be abejo, vyraus vestuvinių suknelių madoje: pradedant boho detalėmis ir baigiant pilnu nuotakos boho.

Rankovės
Tai nauja ir viena ryškiausių bei labai aiški ateinančio sezono tendencija. Ilgos, trumpos, pūstos, su raukiniais, dekoruotos gėlėmis, primenančios įvairius mados laikotarpius, nėriniuotos, pailgintos…

Plunksnos
Nors plunksnos netapo labai ryškia vestuvių tendencija praėjusiais metais, tačiau ir ateinantį sezoną jos subtiliai vyraus nuotakos stiliuje. Jas matysime suknelėse, aksesuaruose bei papuošaluose.

Kaspinai
Skirtingo dydžio kaspinais dekoruojamos nuotakos suknelės įvairiose vietose: pečių linija, nugara, priekis ir t. t.

Skeltukai
Jie karaliaus, nesvarbu, ar tai romantiškos lengvai plazdenančios šilkinės, ar griežto silueto klasikinės, ar daugybės sluoksnių tiulio suknios. 2018 m. sezoną jos visos bus su skeltukais priekyje, nugaroje ar šonuose.

Sluoksniavimas
Nuotakos suknelės turi kelis sluoksnius – suknelė, ant jos perregimas megztukas arba perregima tunika, galiausiai – šilkinis lietpaltis.

Kelnių kostiumai
Jau kelerius metus ši tendencija bando užkariauti nuotakų širdis ir kaip pastebėjome naujausiose 2018 m. dizainerių kolekcijose, kelnių kostiumai taps vis dažnesniu nuotakų pasirinkimu.

Apsiaustai, skraistės, pelerinos
Pridengti pečius ne tik praktiška, bet ir labai madinga, tad 2018 m. neatsiejama nuotakos stiliaus detalė – apsiaustai, skraistės bei pelerinos. Jų gali būti įvairių – iš nėrinių, megztos, plazdančio šilko, standžios medžiagos ar net vilnonės.

Įkirpimai ir intarpai
Tai seksualumo nuotakos stiliui teikianti tendencija. Šis seksualumas labai subtilus ir žavus – įkirpimai ir perregimi intarpai priduoda ne vulgarumo, o šiek tiek paslapties nuotakai.

Begalybė tiulio sluoksnių
Tiulis vis dar karaliaus vestuvinių suknelių madoje, jo gausa augs, sluoksnių daugės. Jokių pasijonių ir lankų, tik pūstumas nuo begalės tiulio sluoksnių.

Transformuojamos suknelės
Patogus ir praktiškas pasirinkimas kitais metais taps ir madingas! Suknelė, kuri transformuojasi iš ilgos į trumpą, iš baltos į spalvotą, iš pūstos į miniatiūrinę, bus stilingos nuotakos pasirinkimas.

Natūralus nuotakos grožis
Nuostabi ateinančių metų nuotakos stiliaus tendencija – natūralumas. Lengvai krintantys palaidi plaukai, šviežias ir lengvas makiažas, natūralios lūpos. 2018 m. atsisveikinsime su priklijuojamomis blakstienomis, ryškiu veido kontūravimu, sunkiu makiažu.

Blizgučiai
Tai ryškiausia 2018 m. vestuvinių suknelių ir nuotakos stiliaus tendencija. Blizgės viskas – suknelių medžiagos, nėriniai, papuošimai, aksesuarai, galvos papuošalai, bateliai, nuometai. 2018 m. nuotakos, pasiruoškite žvilgėti!

 

Vestuves kurkite su – www.apievestuves.lt

Planuokite vestuves nemokamai – www.myday.lt

Parašykite komentarą

(*) Privaloma, Jūsų el. paštas nebus viešinamas