3 DALYKAI, KURIŲ NEVALIA PAMIRŠTI EINANT MATUOTIS VESTUVINĖS SUKNELĖS

Vestuvinės suknelės paieška

sukneles

Išsiruošėte į vestuvinės suknelės paieškos medžioklę? 3 dalykai, kurių nevalia pamiršti einant matuotis vestuvinės suknelės.

Sužadėtuvių žiedelis žiba ant tavo rankos bevardžio piršto, o širdis daužosi krūtinėje? Sveikiname, tu susižadėjai! Dabar atėjo laikas pradėti vestuvinės suknelės paieškos medžioklę.
Vestuvinių suknelių salono „MyDAY.lt nuotakos drabužinė“ specialistai pataria, prieš einant matuotis vetsuvinės suknelės, nepamiršti 3 pagrindinių taisyklių.

Tinkamas apatinis trikotažas
Jei nori, kad matavimosi procesas būtų patogus ir naudingas, pirmiasuia turi pasiruošti tinkamus apatinius. Patariame dėvėti kūno spalvos apatinius (arba bent jau baltus). Jei turi užsidėk liemenėlę be petnešėlių (arba su gelinėm petnešėlėm), kad galėtum matuoti sukneles atvirais pečiais ir tai netrukdytų tau pamatyti viso suknelės grožio.
Įvairių spalvų tamsūs ar ryškus apatiniai tik trukdo bendram vaizdui ir matavimasis gali nepavykti. Arba, blogiausiu atevju, neatpažinsi savo svajonių vestuvinės suknelės, nes jos tiesiog nepasimatuosite tinkamai.
Prisimink, kad vestuvinių suknelių paieška nėra kasdienis ėjimas apsipirkti, kur drabužius matuojiesi viena persirengimo kabinoje. Salono konsultantas, o gal ir tavo patarėjos bus kartu su jumis. Tad nesuteik jiems progos pamatyti daugiau, nei tai leidžia padorumas.

Pasiimk savo mėgstamus batelius
Bateliai yra antras pagal svarbumą elementas nuotakos garderobe. Kai kuriais atvejais gal net ir pirmas, nes jie gali būti, kaip akcentas atskleidžiantis nuotakos asmenybę. Matuojantis vestuvinę suknelę, jausies geriau įsispyrusi į aukštakulnius (jei tokius avėsi per vestuves) ir galėsi geriau įvertinti suknelės potencialą. Geriausiu atveju būtų gerai atsinešti batelius, kuriuos avėsi per vestuves bet jei tokių dar neturi (o tai visai normalu), tuomet pasiimk batelius, kurių kulno aukštis maždaug atitinka tuos, kuriuos avėsi vestuvių diena. Deja ne visis salonai turiu batelius skirtus matavimuisi, tačiau tokių salonų tikrai yra. Kaip be būtų, geriausia pačiai pasirūpinti savo bateliais einant rinktis vestuvinės suknelės.

Būk plačių pažiūrų
Tai paskutinis bet ne ką mažiau svarbus dalykas, kurį turi pasiimti su savimi į suknelės medžioklę. Siūlome ir patariame neriboti savęs vieninteliu „aš noriu tik tokio“ modeliu. Patariame drąsiai matuotis įvairių stilių sukneles, net tokias, apie kurias net nedrįsai svajoti. Rezultatas gali labai nustebinti! Iš patirties sakome, kad net apie 80% į mūsų saloną atėjusių nuotakų su vienokia suknelės vizija, rezultate išsirenka ir nusiperka visai kitokią suknelę. Pasitikėk specialistais dirbančiais salonuose, jie išmano savo darbą ir jei siūlo pasimatuoti suknelę, kuri galbūt tau nekelia žavesio, tačiau užsidėjusi ją gali maloniai nustebti.

Linkime tau geros medžioklės ir atrasti savo nuostabiausią vestuvinę suknelę.

Parašykite komentarą

(*) Privaloma, Jūsų el. paštas nebus viešinamas