Kaip įtilpti į nuotakos svajonių suknelę?

nutrilett-autumn-201728

 

Sveika, gražuole! Artėja svarbiausias gyvenimo įvykis – vestuvės? Tai diena, kai kiekviena nuotaka nori atrodyti tobulai. Tačiau neretai vien gražiausios suknelės, tobuliausios šukuosenos ir makiažo nepakanka, kad savo vestuvių dieną jaustumeisi lyg ant sparnų. Šiam jausmui kartais trukdo… keli aplink juosmenį susiraitę kilogramai.

Jei nori per savo vestuves žavėti visus ne tik spindinčiu nuotakos įvaizdžiu, bet ir liekna figūra, užsuk į www.nutriless.lt.

„Nutriless“ – tai moksliniais tyrimais pagrįstas lieknėjimo metodas, unikalus tuo, kad vartojant specialius produktus svoriui mažinti bei kontroliuoti, organizmas nealinamas. „Nutriless“ produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, tarp kurių daug baltymų, skaidulų, platus spektras vitaminų ir mineralų. Vadinasi, lieknėjantis žmogus gauna visas subalansuotas medžiagas, bet ne perteklines kalorijas.

„Nutriless“ yra populiariausias ir labiausiai vartotojų vertinamas prekės ženklas svoriui mažinti bei kontroliuoti Skandinavijoje. Didžiausias produktų įvertinimas – jau daugiau kaip 25-erius metus besitęsiantis žmonių pasitikėjimas ir pateisinti lūkesčiai. Būtent tiek laiko „Nutriless“ Skandinavijoje yra perkamiausi produktai svoriui kontroliuoti. Tai, jog šie produktai padeda saugiai ir efektyviai mažinti kūno svorį, patvirtino 22 mokslinės studijos, daugelis šių tyrimų buvo atliekami Švedijoje, Danijoje ir Norvegijoje.

Dabar beliko išsiaiškinti, koks tavo tikslas:

  • iki vestuvių efektyviai numesti svorio;
  • svorį stabilizuoti ir kontroliuoti.

Siekiant sveikai maitintis, labai svarbu valgyti 5 kartus per dieną – pusryčius, pietus, vakarienę ir du užkandžius.

Pirmuoju atveju „Nutriless“ produktais – sriubomis ir kokteiliais – keisk visą per dieną suvalgomą įprastinį maistą. Moterys turi valgyti 5, vyrai – 6 kartus per dieną, kas 2,5-3 valandas. Taip pat kasdien reikia išgerti bent 2 litrus vandens. Svoris kris riebalų, o ne raumenų masės sąskaita, nes organizmas gaus pakankamai baltymų, kurie reikalingi raumenų atsistatymui.

Jei svorį nori stabilizuoti ir kontroliuoti, gali rinktis iš viso „Nutriless“ produktų asortimento ir keisti jais 1-3 valgymus per dieną (iš 5 įprastų valgymų), taip sumažinant bendrą per parą su maistu gaunamų kalorijų kiekį.

Mes tikim – tu gali svarbiausią savo gyvenimo dieną būti ir graži, ir liekna.

nutriless

Parašykite komentarą

(*) Privaloma, Jūsų el. paštas nebus viešinamas