POP UP butikas “Nuotakos spinta ” 2020m.
dalyvavimo sąlygos

2020 m.

VILNIUS kovo 7d

 

 

 1. Registracija į renginį vyks sausio-kovo mėnesiais.
 2. Pardavimui priimamos TIK vestuvinės suknelės (jokia kita vestuvių atributika nepriimama).
 3. Dalyvavimo mokestis – 29 Eur. Registracija baigiama 2020.03.05d.
 4. Dalyvavimo mokestis leidžia klientui pardavinėti ne daugiau nei 2 sukneles. Norint pardavinėti daugiau suknelių susisiekite su Organizatoriais info@mydaydress.lt.
 5. Organizatorius pagal šį Susitarimą įsipareigoja už atlyginimą savo vardu organizuoti ir vykdyti Klientui priklausančių prekių pardavimą renginio POP-UP Butikas „Nuotakos spinta 2020“ vyksiančio 2020 m. kovo mėn Vilniuje.
 6. Organizatorius įsipareigoja savo lėšomis ir jėgomis organizuoti bei vykdyti Kliento prekių pardavimą ir atlikti visus su prekių pardavimu susijusius veiksmus, įskaitant prekių perdavimą ir pinigų priėmimą.
 7. Klientas už šios Susitarimo pagrindu vykdomą prekių pardavimą moka Organizatoriui mokestį nurodytą 3 punkte, kuris sumokamas Susitarimo pasirašymo metu ir yra negrąžinamas nepriklausomai nuo to ar prekės yra parduodamos, ar ne.
 8. Kliento suknelės pardavimu rūpinasi Organizatoriai, Klientui dalyvauti nereikia.
 9. Suknelės parduodamos už registracijos metu Kliento nurodytą kainą.
 10. Vestuvinės suknelės turi būti išvalytos ir sutvarkytos. Klientas atsakingas už priduodamos suknelės būklę.
 11. Organizatorius priimdamas prekes prekių kokybės netikrina ir jokiomis aplinkybėmis neatsako už žalą padarytą Kliento prekėms.
 12. Registruojantis svetainėje Klientas turi pateikti vieną profesionalią vestuvinės suknelės nuotrauką, pageidautina visu ūgiu, kuri bus viešai naudojama renginio metu.
 13. Organizatoriai pasirūpina Kliento suknelės eksponavimu renginyje, konsultantai rūpinasi jos pardavimu, padeda pirkėjoms matuotis sukneles, rūpinasi, kad suknelės nebūtų sugadintos ar išteptos. 
 14. Pardavus prekes, Organizatorius ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas perduoda Klientui už prekes gautas pinigines lėšas. Piniginės lėšos Organizatorių pasirinkimu perduodamos grynais arba pervedamos į Kliento nurodytą banko sąskaitą.
 15. Suknelės turi būti atvežtos ir atsiimtos nurodytu laiku, nurodytoje vietoje. Suknelės turi būti pristatytos ant pakabos, paprastame maišelyje. Už priduotas specifines suknelės pakuotes Organizatorius neatsako ir sukneles grąžins paprastame įpakavime. 
 16. Suknelių surinkimas - informacija ruošiama ir greitu metu bus pateikta.
 17. Neparduotas prekes Klientas privalo atsiimti - informacija ruošiama ir greitu metu bus pateikta.
 18. Klientui nurodytu terminu prekių neatsiėmus, prekės tampa Organizatoriaus nuosavybe. Išskyrus atvejus, jei sutarta yra kitaip. 
 19. Apie prekių pardavimą ir/ar atsiėmimą, Klientas informuojamas, registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu.